Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā tiek šūti apģērbi pēc pasūtījuma, kur piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas uzšūt un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam . Pirms pasūtījuma veikšanas- Pircējam jāsalīdzina mūsu šūto apģērbu izmēru tabula.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, ja tā BOJĀTA ne mūsu vainas dēļ, vai LIETOJUMA pazīmes.
  • pasūtītās preces ir ŠŪTAS  tieši Pircējam pēc  pasūtījuma APMAKSAS  ,pirms pasūtījuma veikšanas JĀSALĪDZINA  izmēru tabulās mērus. JA nepieciešama korekcija, ja neatbilst bērna viduklis pēc mūsu izmēru tabulas, rakstīt PIEZĪMĒS pie pasūtījuma, (piemēram bērna viduklim CM.)
  • Preci NEPIEŅEMA atpakaļ. ja nav salīdzināti mēri aprakstā,  mūsu izmēru tabulās.
  • PIE pirkuma veikšanas , NOTEIKUMIEM JŪS  veicat apstiprinājumu .
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli, vai arī vienojoties rakstiski.  Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta, ja nav sašūts pēc mūsu ražoto apģērbu tabulas .

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas nogādāt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta,izgatavota pēc indivuāliem mēriem, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.